Nowoczesny gabinet dentystyczny

 

Nowoczesny gabinet dentystyczny to przyjazne wnętrze, czyste sterylne z charakterystycznym dla danej przychodni kaloryferem. Utrzymane w danej tonacji kolorystycznej, tak ściany jak i fotele stomatologiczne. Fotel z napędem zapewniającym płynny start i zatrzymanie ruchu siedziska i oparcia. Posiada 5 pamięci w tym jedna do wypłukania ust. Czerwony przycisk do zatrzymania awaryjnego, blokada zjazdowa, możliwość sterowania ruchami fotela ze stolika  jak i sterownika nożnego i panelu asysty.
Piękna lampa oświetleniowa o regulacji jasności świecenia, sterownik nożny mający możliwość przełączania wody na końcówkach, włączanie stop klatki kamerą. Ślinociąg, podgrzewanie wody jej destylacja i dezynfekcja. To widać zaraz po wejściu do gabinetu gdzie akcesoria schowane są w gustownych szafkach, zapewniony jest stały dostęp do umywalki z bieżącą wodą i płynem antybakteryjnym.
Natomiast na ladach, półkach widzimy sporo urządzeń z których może korzystać lekarz,
gdy zajdzie taka potrzeba np. endometr, wstrząsarka, Asistina – do konserwacji i czyszczenia kątnic
i prostownic, radiowizjograf, myjka ultradźwiękowa. Wiele gabinetów posiada już własny rentgen, system Obtura, system B. Lampy wybielające, kamerę zewnątrzustną, Implantmed – zapewniający precyzję zabiegów, urządzenia do ozonoterapii, ssaki, destylarka.
Oprócz tego najlepsze kompozyty i nowoczesne materiały do wypełniania ubytków, zdobycze farmaceutyczne w postaci środków znieczulających, dużo igieł i strzykawek oraz próbki nowości rynkowych w postaci past, szczoteczek, preparatów. Nowoczesny gabinet zapewnia poczucie bezpieczeństwa pacjentów i lekarzowi, dzięki stosowaniu elektroniki i techniki zabiegi są bardziej precyzyjne, diagnoza trafna a więc i wyniki leczenia zadowalające obie strony.

 

Powered By Medical Tourism